Hotel BaumwirtCastelrotto · Italy
Rezerwuj
★ 9.5/10 · 177 opinii

Hotel Baumwirt

Rodzinny hotel nad Castelrotto, z basenem z widokiem na alpejską panoramę

Sprawdź dostępność
6 typy pokoi Wi-Fi Parking Basen Śniadanie Spa Restauracja
Witamy

Pobyt w Castelrotto

Hotel Baumwirt to czterogwiazdkowy, rodzinny hotel na zboczu góry nad Castelrotto (Kastelruth) w Południowym Tyrolu, na wysokości ponad 1200 m n.p.m. Z okien i balkonów rozciąga się widok na Alpy Sarentyńskie, grupę Ortlera i płaskowyż Seiser Alm. Ocena gości wynosi 9,5/10 na podstawie 181 opinii. Na miejscu działa spa z sauną i zabiegami, podgrzewany basen łączący część krytą z zewnętrzną oraz restauracja serwująca kuchnię alpejsko-śródziemnomorską. Szlaki piesze zaczynają się tuż przy hotelu, a na narty dowozi bezpłatny hotelowy bus.

9.5/10
Ocena gości
177 opinii
6
Rodzaje pokoi
Dostępne
€308
Ceny od
Za noc
★★★★
Kategoria
4-star
Czy to miejsce dla Ciebie?

Dla kogo jest ten pobyt

Spokojny, rodzinny czterogwiazdkowy hotel wysoko nad Castelrotto, z drewnianymi pokojami, dużymi oknami na góry i pełnym zapleczem wellness.

Najlepszy dla

  • pary szukające górskiego wypoczynku ze spa
  • narciarze korzystający z hotelowego shuttla
  • piechurzy – szlaki zaczynają się przy hotelu
  • goście ceniący kuchnię z regionalnych produktów

Mniej odpowiedni dla

  • osoby chcące zwiedzać Dolomity bez samochodu
  • goście szukający miejskiego życia nocnego

Położenie nad Castelrotto

Hotel stoi na zboczu powyżej Castelrotto, na ponad 1200 m n.p.m. Panorama obejmuje Alpy Sarentyńskie, grupę Ortlera i płaskowyż Seiser Alm. To pozycja raczej dla osób z samochodem, ale w zamian daje widoki, których w dolinie się nie dostanie.

Pokoje z drewna i światła

Pokoje i apartamenty urządzono z drewna i naturalnych materiałów. Duże okna i balkony sprawiają, że górska panorama pozostaje głównym elementem wystroju. Wszystkie pokoje dwuosobowe mają łóżko king i balkon, a część z nich widok na góry lub ogród.

Basen z przejściem na zewnątrz

Podgrzewany basen łączy część krytą z zewnętrzną – przepływa się bezpośrednio na świeże powietrze, z widokiem na południowotyrolskie szczyty. Na zewnątrz czekają leżaki. Do dyspozycji gości są też sauna i strefa spa z zabiegami.

Wellness-Garten Anna

Ogród wellness nazwany imieniem córki gospodarzy służy relaksowi, sesjom jogi i spacerom z widokiem na góry. Obok niego działa taras słoneczny i ogród z meblami ogrodowymi, więc latem większość dnia można spędzić na zewnątrz.

Pokoje i apartamenty

Wyróżniki

Basen zewnętrzny
Spa i odnowa biologiczna
Sauna
Restauracja na miejscu
Śniadanie
Bar & Lounge

Udogodnienia w Hotel Baumwirt

Najpopularniejsze udogodnienia

  • 2 swimming pools
  • Spa and wellness center
  • Non-smoking rooms
  • Restaurant
  • Free Wifi
  • Free parking
  • Facilities for disabled guests
  • Family rooms

Przydatne podczas pobytu

  • Łazienka prywatna
  • Restaurant
  • Parking
  • Balcony
  • Free Wifi
  • Spa and wellness center
  • Family rooms
  • Shuttle service (free)

Łazienka

  • Toilet paper
  • Towels
  • Bidet
  • Bath or shower
  • Slippers
  • Łazienka prywatna
  • Toilet
  • Bathrobe

Sypialnia

  • Linens
  • Wardrobe or closet

Widok

  • Mountain view

Na zewnątrz

  • Outdoor furniture
  • Sun deck
  • Balcony
  • Terrace
  • Garden

Zimą i latem w Castelrotto

Sezon narciarski

tuż za wioską (3.1 km) Przechowalnia nart Typowy sezon narciarski: początek grudnia — początek kwietnia

Sezon letni

Wędrówki z obiektu Wypożyczalnia/przechowalnia rowerów Basen Spa i wellness Typowy sezon letni: początek czerwca — połowa października

Na mapie

12 St. Michael, 39040 Castelrotto, Italy

Wyznacz trasę

Atrakcje w pobliżu: 5, w tym 1 w odległości do 1 km; najbliżej jest Sankt Michael - San Michele, w odległości 500 m.

Atrakcje w okolicy

  • Sankt Michael - San Michelemiejsce kultu500 m
  • Bärenfallezabytek1.5 km
  • Hochsalames - Salamesszczyt1.5 km
  • Gollerspitzszczyt1.6 km
  • Hexenbänkepunkt widokowy1.8 km

Odległości w linii prostej od obiektu · dane © autorzy OpenStreetMap

Co mówią goście
9.5 / 10
na podstawie 177 opinii

Goście oceniają Hotel Baumwirt na 9,5/10 w 181 opiniach. Najmocniej wyróżniane obszary to komfort, obsługa i czystość. Rodzinny, osobisty styl prowadzenia obiektu powtarza się w opiniach jako jeden z głównych atutów, obok położenia z widokiem na góry i jakości wyżywienia.

Warm, family-run hospitality · 10Food quality (breakfast & dinner) · 8Spa, pool & sauna facilities · 6Spacious, comfortable rooms with balconies · 5Location near Dolomites attractions · 4
  • Personel9.8
  • Udogodnienia9.5
  • Czystość9.8
  • Komfort9.9
  • Stosunek jakość/cena9
  • Lokalizacja9
  • Bezpłatne Wi-Fi9.5

Opinie z oceną 9–10: 27 · średnia 9.8

Pisali o: facilities, staff, room

Opinie z oceną 7–9: 3 · średnia 7.7

Pisali o: staff, cleanliness, room

Opinie gości podsumowane na podstawie partnerskich serwisów rezerwacyjnych.

Warto wiedzieć

Wi-FiBezpłatnie
ParkingDostępne
WyżywienieŚniadanie dostępne
Typowi gościePary (83% recenzentów)
Pokoje rodzinneDostępne
Udogodnienia dla osób niepełnosprawnychDostęp dla wózków inwalidzkich
Goście z13 krajów
Pokoje dla niepalącychDostępne

Zasady i regulamin obiektu

Godzina zameldowania

Od 15:00 do 23:00

Godzina wymeldowania

Od 07:30 do 10:00

Zasady anulowania/przedpłaty

Zasady dotyczące anulowania rezerwacji i przedpłaty różnią się w zależności od rodzaju zakwaterowania. Sprawdź warunki dla każdej opcji, dokonując wyboru.

Zwierzęta

Zwierzęta nie są akceptowane.

Akceptowane metody płatności

Karta bankomatowa

Gotówka

Najczęstsze pytania

Gdzie dokładnie znajduje się Hotel Baumwirt?

Hotel stoi na zboczu góry nad Castelrotto (Kastelruth) w Południowym Tyrolu, na wysokości ponad 1200 m n.p.m. Z obiektu widać Alpy Sarentyńskie, grupę Ortlera i płaskowyż Seiser Alm.

Czy Hotel Baumwirt ma basen?

Tak, na miejscu są dwa baseny, w tym podgrzewany basen łączący część krytą z zewnętrzną. Przepływa się bezpośrednio na zewnątrz, skąd roztacza się widok na południowotyrolskie góry. Dostępne są leżaki.

Czy w hotelu jest spa?

Tak, strefa wellness obejmuje saunę, spa z zabiegami oraz Wellness-Garten Anna – ogród do relaksu, jogi i spacerów z panoramą gór. Basen wewnętrzno-zewnętrzny również wchodzi w skład strefy.

Jak dostać się z Hotelu Baumwirt na narty?

Hotel oferuje bezpłatny dowóz na stoki w kilka minut. Na miejscu dostępna jest też przechowalnia sprzętu narciarskiego, więc nie trzeba trzymać nart w pokoju.

Czy można chodzić na szlaki prosto z hotelu?

Tak, trasy piesze zaczynają się bezpośrednio przy obiekcie. Położenie na ponad 1200 m n.p.m. sprawia, że nie trzeba nigdzie dojeżdżać, żeby zacząć wędrówkę z widokami.

Jakie wyżywienie oferuje Hotel Baumwirt?

Hotel serwuje śniadania oceniane przez gości jako bardzo dobre oraz opcję z obiadokolacją w formule half board. Kuchnia łączy tradycje alpejskie i śródziemnomorskie, z naciskiem na regionalne składniki. Na miejscu działa też bar.

Czy w hotelu jest parking i wifi?

Tak, parking i Wi-Fi są bezpłatne dla gości. Hotel ma też bezpłatną usługę dowozu, w tym transfer na lotnisko.

Ile kosztuje nocleg w Hotelu Baumwirt?

Ceny zaczynają się od około 308 € za noc. Standard Double Room with Balcony kosztuje od 322 €, a Deluxe Double Room with Balcony and Mountain View od 446 €. Ceny zależą od terminu.

Czy Hotel Baumwirt nadaje się dla rodzin z dziećmi?

Tak, hotel ma pokoje rodzinne, a w pokojach znajdują się rozkładane sofy. To obiekt rodzinnie prowadzony, z ogrodem, tarasem i basenem, co ułatwia pobyt z dziećmi.

Czy pokoje mają balkon i widok na góry?

Wszystkie pokoje dwuosobowe w ofercie mają balkon i łóżko king. Część kategorii, jak Superior z widokiem na ogród czy Deluxe z widokiem na góry, gwarantuje konkretny widok w nazwie. Jest też Deluxe z trzema balkonami.

Czy hotel jest przystosowany dla osób z niepełnosprawnościami?

Tak, hotel jest przystosowany dla osób z niepełnosprawnościami. Szczegóły konkretnego pokoju najlepiej potwierdzić bezpośrednio przed rezerwacją.

Zarezerwuj pobyt

Gotowi zarezerwować Hotel Baumwirt?

Ceny orientacyjne od €322/noc. Sprawdź dostępność i ceny
Rezerwacje+390471700088
Adres12 St. Michael, 39040 Castelrotto, Italy
Rezerwuj online
Hotel Baumwirt od €322/noc
Sprawdź dostępność